Obsah sekce

Proč si vybrat nás Postup při zhotovování zakázky Ceník webdesignu Legenda k ceníku Doména a hosting Ceník domén a hostingu Neváhekte nás kontaktovat

Poslední reference

www.greenlungs.net

Green Lungs - zelené plíce světa

www.webdesign-seo.cz

Webdesign-seo.cz | Tvorba webových stránek a SEO optimalizace

www.riccardo.cz

Pizzerie Riccardo

www.hrabarev.cz

Paintballový areál u Prahy

Webdesign

Webdesign-seo.cz Vám nabízí kvalitní webovou prezentaci na internetu, díky které můžete oslovovat Vaše potencionální zákazníky snáze a efektivněji. Webové stránky dnes patří bezpochyby mezi nejúčinnější způsoby propagace a zároveň jako kvalitní zprostředkovatel informací pro Vaši cílovou skupinu.

Proč si vybrat nás?

Na internetu je nespočet "firem" nabízejícíh tvorbu webových stránek, stejně je tomu také u nabídky SEO optimalizace. Pokud si však vybíráte subjekt, který bude v budoucnu prezentovat Vaši firmu, či Vaší osobu, buďte ve výběru pečliví. My Vám zaručujeme tu nejvyšší kvalitu webových stránek, jež dodržují veškeré standardy pro tvorbu webových stránek (jsou validní dle norem W3c atd.), a navíc dbáme na to, aby byl návštěvník upoután kreativním a zároveň funkčním designem tak, aby návštěvník vždy našel to, co potřebuje.

Již při návrhu webových stránek vždy zohledňujeme potřeby SEO optimalizace, neboť i kreativní webové stránky, které lze jen obtížně nalézt v internetových vyhledávačích, jsou ve finále jako propagační či komunikační kanál neúčinné. Proto jsme zahrnuli základní SEO optimalizaci do všech našich projektů v ceně webdesignu. Za cenu webových stránek tak dostanete opravdu výsledek, který jste požadovali.

Postup při zhotovování webové prezentace

  • Komunikace s klientem
  • Domluva na celkové koncepci webových stránek
  • Zaslání grafického návrhu
  • Po schválení návrhu nastává programovací práce
  • Zajištění textové a fotografické dokumentace
  • Doladění webové prezentace
  • Základní SEO optimalizace (on-page faktory)
  • Nahrání webové prezentace na vlastní doménu (v případě nutnosti zajištění domény a hostingu)

Ceník prací na webdesignu

Tvorba originálního a kreativního designu od 3 500,-Kč
Naprogramování grafického náhledu do webové grafiky (x)Html, css, PHP, jQuery od 4 000,-Kč
Kompetní webdesign od 15 000,-Kč
Webové stránky na klíč od 17 000,-Kč
Správcovské práce na poli webdesignu
Správa webových stránek (úpravy a údržba - do 5hod/měsíc) 1000,-Kč/měsíc
Programátorské / grafické práce 500,-Kč/hod.

Výše uvedené ceny jsou uvedeny bez DPH


Legenda k ceníku

Tvorba originálního a kreativního designu - klient platí pouze za to, co je opravdu nakonec použito, cena je zvislá na obtížnosti grafického designu.
Naprogramování grafického náhledu - cena je závislá především na složitosti navrženého grafického designu, cena je odhadnuta vždy předem.
Kompetní webdesign - tento balíček obsahuje grafický návrh designu, naprogramování webových stránek a umístění Vaší prezentace na internetu.
Webové stránky na klíč - kompletní zajištění webových stránek do 3 pracovních dnů od potvrzení objednávky

Doména a hosting

Vaše webové stránky je potřeba umístit na internet, k čemuž je potřeba doména, tedy Vaše doménové jméno (v našem případě webdesign-seo.cz) a hosting, což je webový prostor na serveru, kde jsou Vaše webové stránky uloženy.

Pokud nemáte vlastní doménu s hostingem, rádi Vám je zajistíme. V případě, že vlastníte pouze doménu, není pro nás problém zajistit pouze hosting.

Ceník domén a hostingu

Ceny jsou zcela závislé na našem poskytovateli blueboard.cz, avšak ceny domén se pohybují kolem 200,-Kč/rok a hosting vyjde na necelých 1 200,-Kč/rok.

Neváhejte nás kontaktovat

V případě, že byste měli zájem o naše služby, nebo Vám je něco nejasného, neváhejte nás kontaktovat!